Голову МВС Італії знову звинувачують у викраденні мігрантів

Голову МВС Італії знову звинувачують у викраденні мігрантів

Укрінформ
Міністра внутрішніх справ та заступника голови уряду Італії Маттео Сальвіні повторно звинувачують у викраденні людей у зв'язку з блокадою судна з урятованими в морі мігрантами.

Про це повідомляє DPA.

“Міністр внутрішніх справ Італії та віце-прем'єр-міністр Маттео Сальвіні оголосив, що його знову звинувачують у викраденні людей у зв'язку з блокадою рятувального судна з мігрантами”, - йдеться у повідомленні.

У січні цього року судно неурядової організації Sea Watch майже тиждень провело в режимі очікування біля східного узбережжя Сицилії, перш ніж йому дозволили висадити 47 мігрантів в порту Катанії.

Читайте також: "Рух 5 зірок" виступив на захист Сальвіні, якого мають судити за викрадення людей

Італія погодилася прийняти мігрантів тільки після того, як шість інших країн ЄС - Німеччина, Франція, Португалія, Румунія, Мальта та Люксембург - погодилися роділити тягар їх розміщення.

Сальвіні заявив, що проти нього відкрили провадження саме через його рішення заборонити висаджувати мігрантів судну Sea Watch.

"Я знову перебуваю під слідством, але я повторюю, що поки я міністр внутрішніх справ, колеги-міністри можуть вимагати чогоо завгодно, але італійські порти залишатимуться закритими (для човнів з мігрантами - ред.)", - сказав Сальвіні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-