Європа не повинна мати ілюзій щодо агресивної поведінки РФ - міністр оборони Литви

Європа не повинна мати ілюзій щодо агресивної поведінки РФ - міністр оборони Литви

Укрінформ
Росія продовжує свою агресивну поведінку і Європа "не повинна мати жодних ілюзій" стосовно цього.

Про це заявив міністр національної оборони Литовської Республіки Раймундас Каробліс під час Київського безпекового форуму, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Вочевидь, Росія продовжує свою агресивну поведінку, і ми не повинні мати жодної ілюзії стосовно неї. Вона посилює свої механізми після анексії Криму, вона набудовує свій потенціал", - зазначив він.

Така поведінка, на думку міністра, говорить про те, що потенціал РФ "загрожує не лише Україні, а і всій Європі". І свідченням цього є, зокрема, продовження війни на сході України та атаки у Керченській протоці.

"Ми маємо продовжувати свій солідарний підхід до України, до того, щоб протистояти цим загрозам не лише в Україні, але і у всій Європі", - відмітив він.

Каробліс також зауважив, що закріплення курсу до ЄС і НАТО в Конституції України є свідченням того, що Україна взяла на себе зобов'язання за стратегічний напрямок "на всі спільні європейські цінності".

"Ми хочемо висловити свою підтримку, це наша солідарність із вами. Ваша боротьба за свободу - це наша боротьба за свободу. Ми маємо бути солідарними із вами і ми хочемо вам цю солідарність передати від Литви і всього Європейського Союзу", - додав Каробліс.

Читайте також: Росія готується до масштабної континентальної війни — Турчинов

Як повідомляв Укрінформ, 11 квітня Києві стартував дводенний Київський безпековий форум, участь в якому візьмуть близько тисячі учасників із понад 20 країн.

Основна тема Форуму - "Стратегічний вибір України та Заходу". Сьогодні, 11 квітня, заплановані три сесії на теми: "Безпека і оборона. Об'єднуючи сили у битві за свободу", "Європейська перспектива. Крізь терни до єдності Європи", "Моніторинг українських виборів: Чи захищені цінності?".

Серед високих гостей, які запрошені до участі в заході: Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Секретар РНБО України Олександр Турчинов, міністр оборони України Степан Полторак, міністр національної оборони Литви Раймундас Каробліс, інші провідні політики та державні чиновники, українські та міжнародні експерти.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-