Газопровід від Румунії до Молдови запрацює до кінця року

Газопровід від Румунії до Молдови запрацює до кінця року

Укрінформ
До кінця 2019 року має стати до ладу газопровід “Унгени - Кишинів”, який забезпечить постачання газу з Румунії до Молдови.

Про це повідомили в міністерстві економіки та інфраструктури Молдови за підсумками зустрічі міністра Кирила Габуріча з керівництвом румунських компаній TRANSGAZ і OMV Petrom, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Молдові.

“З моменту закінчення будівництва газопроводу, яке заплановане на кінець нинішнього року, Молдова отримає альтернативне джерело постачань природного газу, що дозволить зміцнити стабільність енергетичного сектора. Наша мета - створити конкурентоздатні умови для постачальників палива і надати можливість для розвитку енергетичної галузі”, - зазначив Кирило Габуріч.

Генеральний директор румунської газотранспортної компанії TRANSGAZ Іон Стеріан заявив, що до кінця квітня роботи з будівництва газопроводу будуть проводитися на всіх ділянках енергетичного об'єкта.

Читайте також: Бухарест хоче до кінця року об'єднати ГТС Румунії та Молдови

Як повідомлялося раніше, газопровід “Унгени - Кишинів” протяжністю трохи більше 100 км стане продовженням побудованого раніше румунсько-молдавського газопроводу “Ясси - Унгени”. Попередня вартість нової гілки оцінюється в 120 мільйонів євро. Її потужність сягне понад 1,5 мільярда кубічних метрів газу на рік, що дозволить цілковито покрити потреби Молдови.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-