Євросоюз засуджує політичні арешти у Венесуелі

Євросоюз засуджує політичні арешти у Венесуелі

Заява
Укрінформ
ЄС засудив арешти офіційних осіб Національної Асамблеї (парламенту) Венесуели, які відбулися вранці у четвер 21 березня, та закликав до негайного звільнення затриманих людей.

Про це йдеться у заяві речника ЄС, текст якої поширено на веб-сторінці Служби зовнішніх дій Євросоюзу.

"Сьогодні вранці сили безпеки Венесуели затримали керівника Кабінету Президента Національної Асамблеї Роберто Марреро (Roberto Marrero), а також силою увірвалися у домівку члена Національної Асамблеї від штату Тачіра (Táchira) Серджіо Вергара (Sergio Vergara), незважаючи на його парламентський імунітет. Європейський Союз закликає звільнити пана Марреро негайно та без додаткових умов і зобов’язати відповідні служби нести відповідальність за його безпеку та неушкодженість", - йдеться у заяві.

Читайте також: У Венесуелі затримали соратника Гуайдо

У документі наголошується, що імунітет членів Національної Асамблеї має поважатися за будь-яких обставин. Члени парламенту повинні мати змогу виконувати обов’язки без будь-якого тиску, здійснювати свою роль та конституційні повноваження.

"Такі дії підривають зусилля міжнародного співтовариства, спрямовані на те, щоб допомогти у пошуку мирного та демократичного вирішення кризи в Венесуелі", - йдеться у заяві ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-