Мюллер має намір продовжувати

Мюллер має намір продовжувати "російське" розслідування – Reuters

Укрінформ
Попри політичні заяви в Вашингтоні про завершення "російського" розслідування Мюллера, спецпрокурор США має намір продовжити слідство щонайменше до 14 травня, оскільки один із ключових свідків продовжує давати свідчення.

Про це йдеться в матеріалі американського інформагентства Reuters, який ґрунтується на судових записах.

"Офіс спеціального прокурора США у п'ятницю звернувся до суду з проханням відкласти винесення вироку колишньому заступнику глави виборчої кампанії президента США Дональда Трампа, Ріку Гейтсу, на тлі "поточних розслідувань" в контексті справи відносно Росії", - зазначається в повідомленні.

У судовому поданні спецпрокурор Мюллер послався на те, що Гейтс продовжує співпрацювати зі слідством за кількома епізодами, й попросив суддю відкласти винесення вироку до 14 травня.

Читайте також: Трамп заявив, що розслідування Мюллера було ініційоване безпідставно

Гейтс є одним із кількох радників Трампа, проти яких були висунуті обвинувачення у злочинах в контексті розслідування можливої змови з росіянами. Гейтс був давнім діловим партнером Пола Манафорта, якому два суди США винесли вирок у вигляді 7,5 років ув'язнення. На відміну від Манафорта, Гейтс продуктивно співпрацює з офісом Мюллера й погодився свідчити проти свого колишнього бізнес-партнера.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-