Нідерланди і Франція домовилися щодо Air France-KLM
Укрінформ
Нідерланди і Франція прагнуть, аби авіакомпанія Air France-KLM стала найкращою у світі.
Про це на спільній конференції у п’ятницю заявили міністр фінансів Нідерландів Вопке Гекстра та його французький колега Бруно Ле Мер, повідомляє NOS.
“Міністр Гекстра та його французький колега Ле Мер підкреслили на прес-конференції, що мають спільний інтерес зробити Air France-KLM найкращою авіаційною компанією у світі”, - йдеться у повідомленні.
Обидва міністри пообіцяли співпрацювати в усіх питаннях щодо покращення фінансових і операційних показників авіаперевізника, а також його корпоративного управління.
Як повідомляв Укрінформ, Нідерланди придбали понад 12% акцій холдингової компанії союзу авіаліній Air France-KLM. Це стало несподіванкою для Франції, якій належить 14,63% цінних паперів альянсу.