В Японії лютує найсильніший спалах кору за останнє десятиліття

В Японії лютує найсильніший спалах кору за останнє десятиліття

Укрінформ
Япония зіткнулася з найсильнішою спалахом кору за останнє десятиліття.

Про це повідомляє The Guardian.

Лише з початку 2019 року в Країні вранішнього Сонця було зареєстровано понад 170 нових випадків захворювання. За даними Національного інституту інфекційних захворювань, це рекорд за останнє десятиліття.

Випадки захворювання зафіксовані в 20 з 47 префектур, зокрема, 49 випадків захворювання зафіксовані в центральній префектурі Мі, в Осаці - 47.

Читайте також: У регіонах є понад 1 мільйон доз вакцини від кору

Примітно, що понад половина інфікованих належать до релігійної групи Кьюсе Шинку, члени якої вважають, що ліки шкідливі і заперечують вакцинацію. Пізніше члени Кьюсе Шинку на своєму веб-сайті вибачилися за спалах хвороби і заявили, що співпрацюють з органами охорони здоров'я.

Щоб стримати поширення інфекції, міністерство охорони здоров'я Японії закликає населення негайно зробити щеплення, а лікарні й інші медичні установи - вжити профілактичних заходів.

Читайте також: Від кору за тиждень померли ще двоє українців

Вірус кору дуже заразний - він поширюється через кашель або чхання і може жити в повітрі, де інфікована людина кашляла або чхала, до двох годин.

Кір проявляється високою температурою, нежиттю, кашлем і рожевим висипом, іноді до симптомів додаються блювота і пронос. Кір небезпечний тим, що може ускладнитися пневмонією або викликати ураження головного мозку. Особливо небезпечний кір для вагітних. Приблизно у третини вагітних інфекція викликає передчасні пологи – це пов'язано з крововиливом у плаценту і матку. У 15% кір у перші тижні вагітності може в подальшому призвести до каліцтв плоду.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-