Молдова відкликає з Росії свого посла

Молдова відкликає з Росії свого посла

Укрінформ
Республіка Молдова відкликає свого посла у Російській Федерації Андрія Негуцу.

Інформацію про це підтвердив Укрінформу радник по зв'язках з пресою Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови Александру Ройтман.

Про причини відкликання посла буде повідомлено додатково.

Раніше Надзвичайного і Повноважного посола РФ у Молдові Олега Васнецова було викликано в Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції, де йому було вручено ноту протесту в зв'язку з відмовою у доступі членів молдавської делегації до звільнених з афганського полону молдавських громадян.

У ноті, зокрема, підкреслюється, що влада РФ відмовляється також повідомити місцезнаходження молдавських пілотів і надати інформацію про стан їхнього здоров'я.

МЗС Молдови заявив, що молдавська сторона залишає за собою право звернутися до міжнародних організацій у зв'язку з діями російської влади.

Читайте також: Справа молдовських пілотів: послу РФ вручили ноту протесту

Посол Росії повідомив при цьому, що молдавські пілоти знаходяться під заступництвом однієї з неурядових організацій, а уряд РФ не залучено до цього процесу.

Напередодні делегації Молдови, що знаходиться в Москві для надання допомоги молдавським пілотам, було відмовлено в доступі до них.

Як відомо, у 2015 році на території Афганістану було збито молдавський вертоліт. З трьох пілотів, які знаходилися на борту, один загинув, а двоє залишилися в живих і потрапили в полон до афганських талібів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-