У Болгарії перевірять інформацію про отруєння «Новічком» бізнесмена

У Болгарії перевірять інформацію про отруєння «Новічком» бізнесмена

Укрінформ
Комісія з контролю за діяльністю спецслужб Народного зібрання Болгарії проведе слухання у зв'язку з оприлюдненою інформацією про отруєння «Новічком» (навесні 2015 року) болгарського бізнесмена Еміліяна Гебрева.

Як поінформував голова парламентської фракції партії ГЕРБ (Громадяни за європейський розвиток Болгарії) Цветан Цветанов, слухання пройдуть в четвер, 14 лютого, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Сподіваюся, що болгарські, британські та європейські правоохоронні структури активно працюють в рамках розслідування цього випадку», - повідомив Цветанов.

Раніше британське видання The Insider і група Bellingcat оприлюднили інформацію про те, що болгарський бізнесмен Емилиян Гебрев був отруєний «Новічком» навесні 2015 року.

Імовірно, до цього причетний громадянин Росії Сергій Федотов, який перебував у Болгарії наприкінці квітня 2015 року, коли Гебрев був госпіталізований з симптомами отруєння «Новічком». Після госпіталізації Гебрева Федотов спішно покинув територію Болгарії, повернувшись до Москви.

Читайте також: Відомо, хто став першою жертвою російського "Новічка" чотири роки тому

Еміліян Гебрев – відомий в Болгарії бізнесмен, власник компанії «Дунарит» та одного із збройових заводів.

Сам Гебрев вважає, що був отруєний через інтерес Росії до його збройового заводу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-