У Трампа розглядають три місця для його зустрічі з Кім Чен Ином — CNN

У Трампа розглядають три місця для його зустрічі з Кім Чен Ином — CNN

Укрінформ
Адміністрація Дональда Трампа розглядає Бангкок, Ханой та Гаваї як місця для проведення особистої зустрічі глав держав США та Північної Кореї.

Про це інформує CNN з посиланням на власні джерела.

«Бангкок, Ханой та Гаваї відвідали представники протокольної служби Білого дому у пошуках місця для потенційного другого саміту між північнокорейським лідером Кім Чен Ином та президентом США Дональдом Трампом», - повідомило джерело, обізнане з процесом планування зустрічі.

У неділю Трамп заявив, що США "ведуть переговори про місце зустрічі" для проведення другого саміту з Кім Чен Ином.

Як зазначається, США ще не прийняли рішення і список можливих локацій досі не був представлений північнокорейській стороні. У КНДР заявили, що хотіли б, аби саміт відбувся у Пхеньяні, але навряд чи США погодяться на це.

Деякі експерти занепокоєні тим, що організація саміту у в'єтнамській столиці Ханої стане хибним сигналом щодо політики США стосовно цієї країни, оскільки передбачає порівняння Північної Кореї з В'єтнамом.

У жодній з цих локацій поки що не проводилися зустрічі між американськими та північнокорейськими офіційними особами.

Як повідомляв Укрінформ, перший саміт за участю Дональда Трампа та Кім Чен Ина відбувся 12 червня 2018 року у Сінгапурі.

Читайте також: Кім Чен Ин закликав Трампа до співпраці

Поліція після допиту відпустила хакера, який виклав у Мережу дані тисячі відомих німців

Німецька поліція відпустила після допиту хакера, який виклав в інтернет персональні дані тисячі відомих у Німеччині людей.

Про це заявили на прес-конференції у вівторок представники органів по боротьбі зі злочинністю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Двадцятирічний хлопець ще навчається в школі, він живе з батьками. З огляду на те, що раніше він не скоював протиправних дій і відсутні передумови до того, що він може втекти, його відпустили», - повідомив представник Центрального управління боротьби з кіберзлочинністю Генеральної прокуратури Георг Унгефук.

Він додав, що якщо за подібного роду протиправні дії дорослому може загрожувати до 3 років в'язниці або грошовий штраф, то для підлітків діють інші міри покарання та обмежень, в першу чергу виховного характеру.

За словами правоохоронців, про мотиви жителя Гессена, який називає себе Orbitі GOD, поки що не відомо, однак ніяких праворадикальних матеріалів у нього виявлено не було. Сам юнак заявив, що викладав дані людей, висловлювання яких його «дратували». Діяв він, імовірно, один, без спільників. Комп'ютер юнак намагався знищити, поліція конфіскувала те, що залишилося від машини.

Унгефук додав, що у слідчих, які допитували хакера з минулої неділі, склалося враження, що він не до кінця усвідомлював тяжкість проступку і його наслідки, сприймаючи це швидше як «велику комп'ютерну гру».

Персональні дані майже тисячі німецьких політиків, журналістів, артистів викладалися з 1 до 24 грудня в інтернет в Твіттер-акаунті у вигляді різдвяного календаря. Щодня відкривалося нове «віконце», в якому містилися лінки та посилання.

Як повідомлялося, про масове просочення даних німецьких політиків, журналістів, артистів стало відомо 4 січня. Зокрема, були опубліковані номери телефонів, дані кредитних карт, адреси, особисті та внутрішньопартійні документи, такі як дані паспортів і рахунків, листи, запрошення, заявки на відвідання партійних з'їздів і навіть зміст чатів депутатів всіх партій, представлених у Бундестазі, а також депутатів земельних ландтагів, німецьких членів Європарламенту і політиків комунального рівня.

Серед відомих політиків, які, ймовірно, стали жертвами такої акції - канцлер ФРН Ангела Меркель, федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр та екс-голова Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Зігмар Габріель.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-