США переходять у наступ в боротьбі з російською пропагандою – Держдеп

США переходять у наступ в боротьбі з російською пропагандою – Держдеп

Укрінформ
Американська адміністрація поглиблює зусилля в боротьбі з російською пропагандою й дезінформацією та, за заявами представників Держдепартаменту США, "переходить у наступ".

Про це йдеться в публікації американського центрального видання The Washington Times за результатами спілкування з координатором Центру Глобальної взаємодії США.

"Державний департамент підсилює секретний центр контрпропаганди для боротьби дезінформацією з боку Росії у майже двох десятках країнах", - зауважується в публікації.

Як стверджують чиновники адміністрації Трампа, протидія РФ посилюється в рамках широкої діяльності Центру глобальної взаємодії. 

Читайте також: США тісно взаємодіють з Європою в реагуванні на агресію РФ у Чорному морі – Помпео

"Ми переходимо в наступ, і ми наступатимемо на основних супротивників нашої держави у сфері пропаганди та дезінформації", - наводить видання слова координатора Центру Даніеля Кіммаджа. 

За словами чиновника, найбільш пряму загрозу становить Росія, після неї визначені Китай та Іран. 

"Ми створили нові команди, орієнтовані на Росію, Іран та Китай. У нас є дуже активна науково-технічна команда", - зауважив Кіммадж.

Глобальний центр взаємодії створений розпорядженням Державного секретаря США у квітні 2016 року. Його метою координація зусиль уряду США з боротьби з пропагандою та дезінформацією з боку міжнародних терористичних організацій та зарубіжних країн.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-