Вершбоу сказав, чого найбільше боїться Путін

Вершбоу сказав, чого найбільше боїться Путін

Укрінформ
Путін боїться падіння рейтингів та зміни власного режиму через підтримку в Росії західних цінностей, тому намагається дискредитувати й підірвати демократію в країнах Заходу.

Однак його головний фронт – це Україна, яка прагне до цих цінностей, і Захід має зробити більше, щоб відбити цей наступ. Так прокоментував нинішню ситуацію екс-заступник генсека НАТО, а зараз старший науковий співробітник центру "Атлантична рада" Александер Вершбоу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Путін дуже уважно слідкує за своїми рейтингами. Це те, що викликає в нього одне з найбільших занепокоєнь", - зауважив колишній заступник глави Північноатлантичного альянсу.

Для очільника Кремля це питання особистої безпеки, переконання в тому, що Захід хоче змінити його режим, пояснив експерт. "Він не боїться НАТО або військової загрози, він боїться ідей та цінностей Заходу, і наших намагань поширювати їх", - зазначив Вершбоу.

"Я думаю, Путін бачить себе у війні із Заходом і західними цінностями. В цій війні існує багато фронтів, включно з фронтами всередині Європи, в Сполучених Штатах. Ми бачимо інформаційну війну, перекручування, дезінформацію й інші речі, які дискредитують або як мінімум змушують сумніватися в міцності наших демократичних цінностей та інституцій", - підкреслив аналітик.

У цьому зв'язку він наголосив, що в Європі та США потрібно зробити багато для того, щоб подолати загрози інформаційного протистояння, пропаганди та дезінформації.

Читайте також: Путін "пообіцяв подумати" про звільнення Сенцова

"Але основний фронт для Путіна – Україна. І це є найбільш важкою битвою для нас, у якій ми можемо зробити багато чого з точки зору стримування прямої агресії"- наголосив Вершбоу.

Він підкреслив, що Захід мав би зосередитися на реальній підтримці країн, яких Путін "явно хоче підкорити для створення нового Радянського Союзу", а не триматися на відстані.

"Я думаю, що події останніх тижнів в Азовському морі лише підтверджують, що Путін має ще багато козирів у рукаві", - зауважив експерт. У цьому зв'язку він допустив, що до проведення виборів в Україні можуть статися нові "драматичні" події, зокрема, провокації з боку російської сторони, які вона може використати для нової агресії проти українського народу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-