Втручання Росії у вибори: Екс-глава ФБР свідчитиме в Конгресі

Втручання Росії у вибори: Екс-глава ФБР свідчитиме в Конгресі

Укрінформ
Колишній директор ФБР Джеймс Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях в Конгресі США.

Про це повідомляє Reuters.

"Колишній директор ФБР Джеймс Комі в неділю відкликав судовий позов, поданий з метою анулювати повістку від Конгресу, що змушує його дати важливі свідчення про рішення відомства стосовно розслідувань, які проводилися перед президентськими виборами 2016 року", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Манафорт порушив угоду зі слідством Мюллера

Комі погодився дати свідчення на закритих слуханнях у п'ятницю. Республіканці, що входять до складу Юридичного комітету Палати представників, пообіцяли надати Комі повну стенограму протягом 24 годин після цього, і йому дозволять "оприлюднити стенограму повністю або частково".

Читайте також: ЗМІ: Трамп хоче судитися з Клінтон та екс-главою ФБР

Комі та законодавці-республіканці досягли нової угоди за день до того, як адвокати повинні були з'явитися на судових слуханнях. Суддя повинен був винести постанову на прохання Комі про скасування порядку та припинення розгляду у Конгресі. Слід зазначити, що американські судді ніколи раніше не задовольняли такі прохання.

Суть справи полягає у відповіді на питання, чи може комітет примусити Комі дати важливі свідчення про розслідування ФБР з приводу використання колишнім держсекретарем Гілларі Клінтон особистого сервера електронної пошти і передбачуваного змови президента Трампа з Росією.

Читайте також: WP: Іванка Трамп вела службове листування через особистий е-mail

Демократи називають очолюваний республіканцями розгляд вузькопартійної спробою підірвати розслідування російського втручання в президентські вибори 2016 року. Керує розслідуванням спецпрокурор Роберт Мюллер.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-