Зупинити агресію Росії: НАТО закликає більше вкладати у точні ракетні системи та F-35

Зупинити агресію Росії: НАТО закликає більше вкладати у точні ракетні системи та F-35

1276
Ukrinform
Члени НАТО повинні розмістити додаткові сили на східному фланзі Альянсу.

Про це йдеться у звіті Парламентської асамблеї НАТО під назвою: “Посилення стримування НАТО на Сході”, підготовленому канадським сенатором Джозефом Дейтекстом, що є у розпорядженні Укрінформу.

“Розгортання додаткових наземних сил та обладнання на Сході залишається обов’язковим”, - наголошується у проекті звіту.

Автор звіту переконаний, що це дозволить суттєво скоротити час реагування на термінові ситуації. “Збільшення кількості особового складу та запасів озброєння суттєво скоротить час розгортання”, - зазначається у документі.

Читайте також: У НАТО закликають арештовувати майно “вояків дезінформації” РФ

Членів НАТО також закликають збільшити інвестиції у військові засоби, спроможні зупинити агресивні дії РФ. “Союзники повинні інвестувати у обладнання для подолання й ослаблення засобів заборони доступу. Це передбачає вкладення у винищувачі 5-ого покоління (такі як F-35), системи створення перешкод, а також точні ракетні системи великої дальності, спроможні завдати удару й зупинити будь-яку спробу Росії послабити здатність союзників діяти усередині території Альянсу”, - наголошується у проекті звіту.

Як повідомляв Укрінформ, Парламентська асамблея НАТО нині триває у канадському Галіфаксі. Членам української делегації вдалося успішно провести кілька важливих правок до підсумкових документів, які будуть винесені на голосування сьогодні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-