Країни ЄС мають вийти з Інтерполу, якщо його очолить росіянин — євродепутат

Країни ЄС мають вийти з Інтерполу, якщо його очолить росіянин — євродепутат

Укрінформ
Депутат Європейського парламенту Ребекка Гармс закликала країни ЄС вийти з Інтерполу, якщо відомство очолить його віце-президент та екс-глава Національного центрального бюро Інтерполу МВС Російської Федерації Олександр Прокопчук.

Про це вона написала у Twitter.

"Якщо віце-президент росіянин очолить Інтерпол, то країни Європейського Союзу повинні залишити Інтерпол", - повідомила Гармс.

Як повідомлялося, українська делегація на чолі із міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим бере участь у консультаціях щодо обрання нового голови Інтерполу і виступає проти призначення на цю посаду представника Росії.

Читайте також: Аваков: Перспектива для Росії очолити Інтерпол - гібридна загроза для світу

Фаворитом на виборах нового глави Інтерполу називають генерал-майора російської поліції Олександра Прокопчука. Він з 2006 по 2011 роки був заступником начальника Національного центрального бюро Інтерполу МВС Росії, а потім очолив цю організацію. У 2016 році генерал-майор став віце-президентом Інтерполу.

Вибори нового очільника Інтерполу пройдуть 21 листопада. Переобрати голову міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол мають після того, як наприкінці вересня зник глава цієї поліцейської організації Мен Хунвей і згодом з'явився в Китаї, де щодо нього ведеться розслідування у справі про корупцію.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-