ПА НАТО зосередиться на обговоренні російської гібридної агресії

ПА НАТО зосередиться на обговоренні російської гібридної агресії

Укрінформ
Делегати цьогорічної Парламентської асамблеї НАТО, яка проходить Канаді, підготують рекомендації членам Альянсу щодо відбиття російських гібридних атак.

Про це повідомили у прес-службі ПА НАТО.

“Очікується, що понад 270 парламентарів, які беруть участь у чотириденній зустрічі, ухвалять рекомендації, які закликатимуть уряди держав-членів Альянсу посилити зусилля із реагування на російські гібридні загрози, у тому числі підтвердивши, що гібридна атака може призвести до задіювання колективної оборони”, - йдеться у прес-релізі.

Читайте також: США чітко заявили, що Україна буде в НАТО – Клімкін

Делегати також закличуть уряди “вжити негайні заходи для захисту виборів від стороннього втручання, зокрема визначивши виборчу інфраструктуру критично важливою”.

“Росія застосовує гібридні тактики й дезінформацію у намаганні підірвати наші демократичні інститути. Роль парламентарів як охоронців нашого демократичного устрою стала ще більш важливою і ПА НАТО належить ключова роль у підвищенні витривалості наших демократичних інституцій”, - розповіла Раса Юкнявічене, президент ПА НАТО.

Читайте також: Клімкін: Не варто лише реагувати на дії Росії, треба діяти на випередження

Ще однією темою, яка повинна бути порушена під час обговорення у Канаді, є забезпечення стабільності у Чорному морі та змагання за ресурси в Арктиці. “Ширші військові виклики, такі як: порушення Росією Договору про ліквідацію ракет середньої і малої дальності та гра м’язами на східному кордоні НАТО - також матимуть важливе місце у порядку денному ПА НАТО”, - підсумували у прес-службі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-