У Лондоні розмістили плакати-пародії про роль Путіна у Brexit

У Лондоні розмістили плакати-пародії про роль Путіна у Brexit

Фото
2111
Ukrinform
Група сатириків "офіцерів ГРУ" розмістила на рекламних щитах у Лондоні плакати про роль президента Росії Володимира Путіна в референдумі щодо Brexit.

Про це повідомляє Reuters.

"Пародійні рекламні щити, присвячені внеску президента Росії Володимира Путіна в Brexit, були розміщені в Лондоні сатиричною групою, яка заявляє, що хоче добитися визнання ролі російської військової розвідки в референдумі", - йдеться у повідомленні.

На плакатах зображено фотографію Путіна, який підморгує і тримає російський прапор, поряд з гаслом: "Давайте відсвяткуємо червоний, білий і синій Brexit". При цьому буква "R" у слові зображена дзеркально, щоб надати напису вигляду кирилічного письма.

У заяві людей, які розмістили постери, йдеться, що вони є групою офіцерів ГРУ, які хочуть, щоб їх справжня роль у голосуванні щодо Brexit була визнана.

"Група сподівається протистояти нещодавньому необгрунтованому негативному розголосу щодо ГРУ, розміщуючи рекламні оголошення, в яких підкреслюється їх участь у неминучому звільненні Великобританії від ЄС", - йдеться в заяві групи, яка називає себе "Гордий ведмідь".

При зверненні в агентство Reuters представник групи сказав російською мовою, що він занепокоєний здоров'ям російської демократії і виступає проти авторитарних тенденцій Москви.

Читайте також: Британці відмовилися б від Brexit у разі другого референдуму

Як повідомлялося, Британія заявила про брак доказів того, що Росія втручалася в голосування щодо Brexit у 2016 році, і Москва неодноразово заперечувала навіть спроби, проте супротивники кампанії неодноразово ставили під питання роль Кремля у референдумі.

Фото: @Pr0ud_Bear

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-