Канада приєдналася до однієї із найбільших торговельних угод світу

Канада приєдналася до однієї із найбільших торговельних угод світу

Укрінформ
Канада закінчила процес ратифікації Всеосяжної та прогресивної угоди про транстихоокеанське партнерство (CPTPP), членами якої є 11 держав із загальним населенням у 500 млн осіб та ВВП у 13.5 трлн дол.

Про це заявив міністр торговельної диверсифікації Канади Джим Карр, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Сьогодні я мав за честь від імені Канади повідомити Нову Зеландію, яка є депозитарієм Всеосяжної та прогресивної угоди про транстихоокеанське партнерство, що Канада завершила необхідні процедури із ратифікації та імплементації Угоди”, - сказав Карр.

Читайте також: У Торонто посилили захист синагог після піттсбурзської стрілянини

Він зауважив, що Канада стала п’ятою країною, яка ратифікувала цю Угоду, що дасть їй змогу однієї із перших насолодитися перевагами нового торговельного договору.

“Ця Угода прекрасно ілюструє, як 11 держав можуть об’єднатися проти протекціонізму за допомогою лібералізації торгівлі і посилення правил, за якими вона ведеться. Міжнародна торгівля має значення: йдеться про покращення життя людей, шляхом створення більшої кількості можливостей для досягнення процвітання наполегливою працею”, - наголосив Карр.

Читайте також: Українська діаспора закликала Канаду підтримати Україну перед виборами

Нагадаємо, що членами СРТРР, окрім Канади, є також Австралія, Бруней, Чилі, Японія, Малайзія, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Сингапур і В’єтнам. Підписана 8 березня цього року угода набере чинності через 60 днів після того, як процес її ратифікації завершать 6 держав-членів. Після цього торгівля 86% товарів між членами Угоди стане безмитною. Окрім Канади, на цей момент Угоду вже ратифікували Мексика, Японія, Сингапур та Нова Зеландія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-