Заяви про ядерну війну означають кінець режиму Путіна - політолог

Заяви про ядерну війну означають кінець режиму Путіна - політолог

2054
Ukrinform
Заяви Путіна про ядерну війну означають, що режим Путіна наближається до кінця. Російські олігархи не стануть терпіти поведінку глави Кремля і спробують швидко його змістити. 

Таку думку висловив виданню "Апостроф" французький політолог та журналіст Олів’є Ведрін, що живе та працює в Україні.

"Заяви Путіна на "Валдаї" були дивними. Путін каже, що, якщо почнеться ядерна війна, росіяни потраплять до раю, а інші — до пекла. Це початок кінця для путінського режиму. Безліч друзів Путіна — дуже багаті люди, що мають мільярди доларів та євро… Хіба вони хочуть ядерної війни?! Хіба їм є діло до пекла та раю?! Це дуже по-дурному!" - зазначив політолог.

За його словами, риторика Путіна нагадує іранську диктатуру, ісламістсько-терористичний уряд.

"Невже у Путіна немає іншого аргументу? Якщо немає, для мене це означає дві речі: по-перше, ця людина — ідіот. По-друге, це кінець для Путіна. Олігархи вважатимуть цей режим несповна розуму. Думаю, вони налякані. Угода багатіїв із владою виглядає приблизно так: поки в нас наші гроші, робіть, що хочете. Однак побачивши, яким шляхом іде Путін, вони спробують його змістити. Для цього вони можуть використати протести щодо пенсійної реформи. Ще однією проблемою є сміття навколо Москви. Разом ці два моменти можуть бути початком дуже великих проблем у Москві та Росії, їх можуть використати, щоб усунути Путіна", - підкреслив Ведрін.

Він наголосив, що російські багатії хочуть покінчити із проблемами у відносинах з Заходом. І наступник Путіна муситиме шукати договору з Заходом.

Політолог пояснює, що "Валдай" — це ніщо, він лише для російського режиму. Нікому немає діла до "Валдаю", це не Давос. Єдине, що має значення з цьому форуму — ідіотська промова Путіна про ядерну війну.

Ведрін підкреслює: Захід повинен говорити, що Путін — цілковитий ідіот.

Читайте також: Шнуров і Макаревич висміяли виступ Путіна на Валдаї

"Ми повинні продемонструвати, що його кінець близько, що це початок його кінця. Звісно, це те, що треба говорити політологам, експертам та журналістам, а не дипломатам і політикам. І нас не має обходити, що про це подумають у Росії. Нас повинні турбувати росіяни, але не те, що скажуть російські експерти чи російська влада", - наголосив експерт.

Ведрін закликає бути сильними, посилювати санкції та сприймати заяви Путіна з гумором.

Як повідомлялося, виступ Путіна на міжнародному дискусійному клубі «Валдай» відбувся 18 жовтня. Тоді він заявив, що Росія готова застосувати ядерну зброю, якщо переконається, що потенційний агресор завдає удару по ній. Путін, зокрема, сказав: «Агресор має знати, що відплата неминуча, що він буде знищений. А ми, жертви агресії, як мученики потрапимо в рай, а вони просто здохнуть, тому що навіть розкаятися не встигнуть». 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-