Ураган

Ураган "Майкл" змусив закрити нафтогазові платформи у Мексиканській затоці

Укрінформ
Ураган четвертої категорії "Майкл", що вирує в Мексиканській затоці, призвів до закриття та евакуації персоналу з нафто- й газовидобувних платформ у Мексиканській затоці, що в рази скоротило щоденний видобуток вуглеводнів.

Про це повідомило в середу американське інформагентство Reuters.

"Близько 40% щоденного видобутку сирої нафти, а також більше однієї третини видобутку природного газу з морських свердловин Мексиканської затоки було втрачено в середу через евакуацію та зупинку роботи платформ внаслідок урагану "Майкл", - зазначає видання.

Стихія посилилась у середу до урагану четвертої категорії з максимальними вітрами до 145 миль/год. Компанії-нафтовиробники, в тому числі Anadarko Petroleum Corp. (APC.N), BHP Billiton (BLT.L), BP (BP.L) та Chevron Corp (CVX.N) евакуювали персонал з 75 платформ, коли шторм дістався до центральної частини затоки.

Найбільший приватний морський термінал з прийому сирої нафти Louisiana Offshore Oil Port LLC також зупинив свою роботу. Цей об'єкт є єдиним портом США, що здатний повністю завантажувати й розвантажувати танкери обсягом у 2 млн барелів нафти.

Читайте також: Ураган "Майкл" вже досяг четвертої категорії потужності

За повідомленнями федерального офшорного регулятора США, Бюро з питань забезпечення безпеки та захисту навколишнього середовища (BSEE), компанії ще у вівторок скоротили щоденне виробництво нафти та газу.

Крім того, компанія Exxon Mobil (XOM.N) повідомила в середу про евакуацію персоналу з морського заводу Mobile Bay та здійснила зміни в роботі підприємств на березі, а також евакуювала співробітників з платформи Lena. Компанія очікує мінімальних збитків для свого виробництва.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-