Трамп погрожує Китаю новими митами

Трамп погрожує Китаю новими митами

Укрінформ
Дональд Трамп висловив готовність запровадити нові мита на продукцію з КНР, якщо Пекін вживатиме заходи проти американських товарів.

Про це повідомляє Reuters.

«Президент Дональд Трамп у вівторок повторив свою погрозу підвищити мита на додаткові 267 мільярдів доларів для китайського імпорту, якщо Пекін відреагує на недавно запроваджені збори та інші заходи, що вживають Сполучені Штати у ході торговельної війни між двома економічними гігантами», - йдеться у повідомлені.

Президент також вважає, що Китай не готовий до угоди щодо торгівлі.

"Китай хоче укласти угоду, та я кажу, що вони ще не готові", - зазначив Трамп.

Він підтвердив готовність запровадити нові мита у разі відповіді Китаю.

Як відомо, Пекін запровадив мито на продукцію зі Сполучених Штатів на 60 мільярдів доларів у відповідь на запроваджені мита на суму 200 мільярдів доларів на китайські товари.

Читайте також: Митна війна: ЄЦБ підрахував переваги Китаю і втрати США

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп неодноразово погрожував Пекіну подальшими санкціями, якщо він чинитиме економічний вплив на американських сільськогосподарських і промислових працівників. На думку американського президента, Китай таким чином намагається вплинути на проміжні вибори до Конгресу США, які відбудуться 6 листопада, адже від торговельної війни між обома країнами понад усе страждають штати, які підтримують чинного президента.

Фото на першій сторінці: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-