Путін на спільній прес-конференції з Курцем не захотів говорити про Донбас

Путін на спільній прес-конференції з Курцем не захотів говорити про Донбас

1784
Ukrinform
Росія несе відповідальність за знаходження політичного врегулювання конфлікту на Сході України.

Про це заявив федеральний канцлер Австрії Себастьян Курц під час спільної прес-конференції з президентом РФ у Санкт-Петербурзі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Я тут не лише як федеральний канцлер Австрії, а і як головуючий в Раді ЄС. Окрім двосторонніх відносин, говорили ми і про відносини між ЄС та Росією, а також про складні питання, як наприклад, Україна та Сирія. Росія, на мою думку, як велика країна, "наддержава", має велику відповідальність знайти політичне вирішення, як в Україні, так і в Сирії", - сказав він.

Щодо Сирії, то канцлер підтримав тезу про необхідність виведення усіх іноземних військ з Сирії, "особливо іранських».

Читайте також: Курц заявив, що Австрія підтримує "Північний потік-2", але є питання

Говорячи про Донбас, він висловив сподівання, що в рамках Мінських домовленостей вдасться розрядити ситуацію та знайти політичне рішення конфлікту на Сході України.

При цьому, як вважає Курц, "не лише в Австрії, а й в усьому ЄС" є бажання на краще співробітництво з РФ. "Я впевнений, що мирне співіснування як для РФ, так і ЄС може бути лише, якщо. Ми будемо намагатися тримати відкритими канали для спілкування, щоб сприяти мирному вирішенню на континенті", - додав він.

Зі свого боку, Путін майже під час півгодинної спільної прес-конференцію не захотів говорити про врегулювання на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-