Маас сказав, які ідеї Берлін має намір просувати у Радбезі ООН

Маас сказав, які ідеї Берлін має намір просувати у Радбезі ООН

Укрінформ
У період своєї роботи в якості непостійного члена Ради Безпеки ООН Німеччина має намір робити акцент на врегулюванні криз і конфліктів та виступати за багатосторонність світового порядку.

Про це заявив міністр закордонних справ ФРН Хайко Маас у Берліні на 16-ій конференції керівників німецьких дипломатичних представництв за кордоном, повідомляє кореспондент Укрінформу в Німеччині.

"На порядку денному Ради Безпеки немає браку в кризах і конфліктах: Сирія, Ємен, Україна, Малі, Судан і Конго - цей список довгий, і нові кризи додаватимуться, для цього не обов'язково бути пророком... Світова ситуація вимагає високопрофесійних навичків ведення агітації - скрізь і практично у будь-який час доби", - сказав Маас.

Він запевнив, що Берлін використовує членство в Радбезі для того, щоб "зробити його якомога більш європейським, внести вклад до суверенної Європи як основи багатостороннього порядку".

Читайте також: Маас хоче переглянути партнерство зі США

Німецький міністр говорив про ідею "альянсу за різносторонність", що об'єднуює партнерів, які готові працювати разом над збереженням і розвитком такого світового порядку. "Альянс за різносторонність" не може бути ексклюзивним клубом доброзичливців або кружком ліберальних демократій. Наш альянс відкритий для всіх, хто переконаний в різносторонності. Він не направлений проти кого-небудь, але бореться за спільні вирішення глобальних проблем", - пояснив глава МЗС ФРН.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-