Лондон не вийде з Іранської ядерної угоди, як того просили в США

Лондон не вийде з Іранської ядерної угоди, як того просили в США

Укрінформ
Лондон не буде вводити санкції проти Тегерана, як того вимагав Вашингтон.

Про це заявили Известиям в прес-службі МЗС Великобританії в зв'язку з призовом посла США підтримати тиск на Іран.

У відомстві підкреслили, що Великобританія і далі буде дотримуватися умови Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) щодо ядерного роззброєння Ірану і має намір захищати від американських санкцій компанії, які співпрацюють з Тегераном.

"Лондон залишається прихильним ядерної угоди. При цьому ми готові обговорювати з адміністрацією США і конгресом співпрацю з дій Ірану, які викликають занепокоєння обох сторін", – заявили в Форін-офісі.

Читайте також: Посол США закликав Велику Британію вийти з іранської ядерної угоди

Нагадаємо: ядерна угода з Іраном була підписана в 2015 році. З одного боку її підписав Іран, з іншого так звана група шести (Німеччина, Росія, Великобританія, Китай, США і Франція). Угода передбачала, що Іран піде на цілий ряд поступок в питанні своєї ядерної програми, інші учасники угоди знімуть свої санкції відносно Тегерана.

У травні цього року США вийшли з ядерної угоди. Інші учасники Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) відмовилися підтримати рішення Вашингтона і заявили про свою прихильність операції з Іраном. На початку серпня США відновили дію санкцій проти Ірану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-