Батьки Меланії Трамп отримали громадянство США - ЗМІ

Батьки Меланії Трамп отримали громадянство США - ЗМІ

Укрінформ
На тлі суворої міграційної політики адміністрації Дональда Трампа, батьки першої леді, Меланії Трамп, у четвер отримали американське громадянство.

Про це йдеться в повідомленні американського телеканалу новин NBC New York.

"Віктор і Амалія Кнавс, обоє у віці 70-ти років, склали присягу й отримали громадянство на спеціальній приватній церемонії в Нью-Йорку", - зазначає телеканал.

При цьому уточнюється, що батьки першої леді, словенські іммігранти – колишній автодилер та працівниця текстильної фабрики – жили в США як постійні резиденти.

За словами адвоката сімейної пари, Кнавси особисто подавали документи на громадянство за звичайною процедурою і не отримували жодного спеціального дозволу. Водночас, юрист не уточнив, у який спосіб вони отримували так звані "зелені карти", які дають дозвіл на постійне проживання.

Сама Меланія Трамп, яка відпочивала разом з чоловіком у Бедмінстері (штат Нью-Джерсі), не була присутня на церемонії отримання громадянства своїх батьків.

Читайте також: Адміністрація Трампа планує ускладнити отримання громадянства США

Речниця першої леді, Стефані Грішам, відмовилася відповідати на будь-які запитання ЗМІ. За її словами, батьки Меланії Трамп "не є частиною адміністрації й заслуговують на приватність".

При цьому телеканал звертає увагу, що родичі президента Трампа отримали громадянство в період, коли нинішня адміністрація продовжує запроваджувати обмеження для інших іммігрантів для в'їзду в країну, отримання "зелених карт", а також громадянства.

Фото: Getty Images

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-