В Аргентині відмовилися легалізовувати аборти

В Аргентині відмовилися легалізовувати аборти

694
Укрінформ
Сенат Аргентини відхилив законопроект, який дозволяв легалізацію абортів.

Про це повідомляє Euronews.

"Сенат Аргентини відхилив запропонований законопроект щодо легалізації абортів після тривалих дебатів та розбіжностей в латиноамериканській країні", - йдеться у повідомленні.

Згідно з голосуванням, 38 сенаторів проголосували проти законопроекту, у той час як 31 його підтримали. Ще двоє депутатів утрималися.

Як повідомляє Euronews, голосування у Сенаті відбулося через два місяці після того, як відповідний законопроект був схвалений у нижній палаті аргентинського Конгресу.

Зазначається, що схвалення законопроекту дозволило б жінкам робити аборти до 14 тижнів вагітності, адже в країні на сьогодні можна зробити аборти за двох умов: після згвалтування або якщо вагітність загрожує здоров'ю матері.

Читайте також: Україна та Аргентина домовилися про передачу засуджених

За оцінкою Human Rights Watch, в Аргентині щороку робиться приблизно півмільйона абортів, що становить 40% від усіх вагітностей.

Як повідомляв Укрінформ, в Ірландії в п'ятницю, 25 травня, проходив референдум щодо скасування восьмої поправки до Конституції країни, яка забороняє аборт, якщо немає загрози для життя матері. В результаті 66,4% громадян проголосували за скасування поправки.

Фото: euronews.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-