У Нідерландах заблокували переговори про вступ Албанії до ЄС

У Нідерландах заблокували переговори про вступ Албанії до ЄС

1819
Ukrinform
Більшість фракцій нижньої палати парламенту Нідерландів заборонили уряду вести перемовини з Албанією про вступ до Європейського Союзу.

Про це повідомляє De Telegraaf.

"Фракції (у нижній палаті парламенту Нідерландів - ред.) "Народна партія за свободу і демократію", "Християнсько-демократичний заклик", "Християнський союз", "Партія свободи", "Соціалістична партія" і "Партія пенсіонерів" заборонили уряду вести перемовини з Албанією про вступ до ЄС", - йдеться у повідомленні.

Депутат від "Християнсько-демократичного заклику" Мартейн Ван Хелверт зазначив, що Албанія вже досягла певного прогресу з реформами, зокрема у суддівській гілці влади. Однак, він додав, що тільки 10 з 800 суддів пройшли перевірку. 

"Тільки 10 із 800 суддів були перевірені. Тому важко сказати, що країна готова до перемовин про вступ до ЄС", - сказав Ван Хелверт.

Міністр закордонних справ Нідерландів Стеф Блок розповів, що нині в уряді також існують побоювання щодо справжньої боротьби з корупцією та організованою злочинністю в Албанії.

Читайте також: Македонія увійде в НАТО лише з новою назвою – Столтенберг

Зазначається, що Європейська комісія хоче розпочати перемовини з Албанією та Македонією про вступ до Європейського Союзу. В Комісії навіть називають 2025 рік - роком набуття членства обох країн в Союзі.   

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-