Трамп стверджує, що в Німеччині замовчуються дані про злочини мігрантів

Трамп стверджує, що в Німеччині замовчуються дані про злочини мігрантів

802
Ukrinform
На тлі скандалів через міграційну політику в США президент Дональд Трамп заявив, що в Німеччині мігранти лише сприяють зростанню злочинності, і це нібито приховується владою.

Таке твердження він розмістив у Twitter, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Злочинність у Німеччині зросла на 10% (чиновники не хочуть рапортувати про це), після того як (країною – ред.) були прийняті мігранти. В інших країнах (ситуація – ред.) навіть ще гірша. Будь розумною, Америко!"- заявив нинішній глава Білого дому.

У Сполучених Штатах останніми днями загострилися дискусії щодо політики "нульової терпимості" нинішньої адміністрації, яка передбачає розділення сімей нелегальних мігрантів на кордоні США. За останніми даними, за шість тижнів квітня і травня американська прикордонна служба розлучила близько 2 тис. дітей з їхніми батьками, які шукали притулку в США, зокрема, з країн Центральної Америки. Причому, немає гарантій, що всі діти знову побачать своїх батьків, які втекли від тиранії режимів у власних країнах.

Читайте також: Меркель заперечує зростання злочинності у Німеччині через мігрантів

У Конгресі США виступають за припинення такої практики. Тим часом у Трампа наполягають, що це передбачено законодавством, і заявляють, що таким чином дбають про дітей.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-