Європарламент: ЧС з футболу в Росії пройде на тлі порушень прав людини

Європарламент: ЧС з футболу в Росії пройде на тлі порушень прав людини

Заява
Укрінформ
У Європарламенті оприлюднили спеціальну заяву напередодні відкриття фінальної частини Чемпіонату світу з футболу в Росії, наголошуючи на порушенні прав людини у цій країні.

Про це заявили голови комітету ЄП із закордонних справ Девід Макаллістер, підкомітету з прав людини П’єр Антоніо Панцері та голова делегації ЄП із парламентського співробітництва ЄС-РФ Отмар Карас, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Ми наголошуємо, що захист прав людини є пріоритетним перед усіма іншими проблемами. Ми відзначаємо, що Росія постійно демонструє негативну ситуацію щодо прав людини, включаючи й період підготовки до Чемпіонату світу, що розпочинається сьогодні. Це включає суворі обмеження свободи ЗМІ, ув'язнення журналістів та політичних опонентів, залякування правозахисників та інші порушення прав людини, чого не можна терпіти», - наголосили в ЄП.

Читайте також: ЧС в Росії: глави яких держав відвідають відкриття

Як повідомляв Укрінформ, у четвер Європарламент проголосує резолюцію про порушення прав людини в Росії та з вимогою негайного звільнення протиправно утримуваних Олега Сенцова та усіх інших політичних заручників Кремля.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-