Конгрес США розгляне нову резолюцію щодо Росії

Конгрес США розгляне нову резолюцію щодо Росії

Укрінформ
Члени Палати представників Конгресу США – республіканка з Флориди Ілеана Рос-Лехтінен і демократка з Огайо Марсі Каптур – внесли на розгляд спільну резолюцію щодо Росії.

У ній засуджуються порушення міжнародних законів і відхід від цінностей ФІФА напередодні Чемпіонату світу з футболу, який пройде в Російській Федерації, передає Голос Америки.

Серед порушень, згаданих у резолюції, насильницьке вторгнення в Україну, задокументовані випадки порушення прав людини, арешт і тюремне ув'язнення політичних активістів та журналістів.

"Наша резолюція ясно показує, що Конгрес не забув здійснювану Росією кампанію дезінформації, втручання у вибори, попрання прав людини і насильство в різних точках світу", – зазначила Каптур. Конгресвумен закликає об'єднатися проти сил тиранії і не підривати ефективність санкцій щодо Росії "за допомогою напливу туристів, який, швидше за все, піде на користь лише багатим олігархам – друзям Путіна".

Читайте також: Американський ПЕН-центр вимагає звільнити Сенцова

У той момент, коли увага світу буде сфокусована на Росії, треба спробувати зробити так, щоб режим Путіна ніс відповідальність за свої дії, зазначає Рос-Лехтінен. На її думку, ФІФА має змінити правила, щоб диктатори "більше не могли удостоюватися проведення престижних заходів, які створюють для їх клептократичних режимів видимість законності".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-