США і Китай домовились припинити торговельну війну

США і Китай домовились припинити торговельну війну

Укрінформ
Сполучені Штати і Китай вирішили відмовитися від тактики взаємного запровадження нових торговельних тарифів та працюють над "розширеною торговельною угодою", щоби припинити збиткове для обох сторін протистояння в цій сфері.

Про це заявив у неділю в прямому телеефірі міністр фінансів США Стівен Мунчин, повідомляє американське центральне видання The New York Times.

"Ми припиняємо торгівельну війну", - сказав Мнучин в інтерв'ю телеканалу Fox News.

За його словами, після двох днів напружених переговорів у Вашингтоні обидві країни досягли взаємовигідних інтересів. Зокрема, американська сторона наполягала, що Китай має придбати американські товари та послуги на суму $200 млрд до кінця 2020 року, щоб вирівняти торгівельний дисбаланс.

Читайте також: Євросоюз прагне уникнути торгової війни зі США - Туск

Після завершення зустрічей у Вашингтоні в суботу, обидві сторони випустили спільну заяву, у якій однак було вказано мало деталей. Як пояснив у неділю американський міністр, зараз "досягнуто домовленості призупинити введення тарифів". Він зазначив, що поки що переговори ведуться "у цих рамках".

За словами Мнучіна, Вашингтон очікує значного збільшення експорту сільськогосподарської продукції зі США в Китай, а також збільшення закупівель у енергетичній сфері.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-