Париж не схвалює перенесення посольства США в Єрусалим

Париж не схвалює перенесення посольства США в Єрусалим

Заява
Укрінформ
Франція не схвалює рішення США про переведення посольства з Тель-Авіва в Єрусалим, оскільки це суперечить міжнародному правому, зокрема, резолюціям Ради Безпеки ООН і Генеральної Асамблеї ООН.

Про це йдеться у заяві МЗС Франції.

"Франція не схвалює рішення про переведення посольства США з Тель-Авіва в Єрусалим, про що неодноразово говорив президент Французької Республіки. Таке рішення йде в розріз з міжнародним правом, зокрема, з резолюціями Ради Безпеки ООН і Генеральної Асамблеї ООН", - наголошується в заяві.

Франція знову закликала ізраїльське керівництво "виявити розсудливість і стриманість при застосуванні сили".

"Франція нагадує про обов'язки захищати цивільне населення, зокрема, неповнолітніх, і про право палестинців на мирні демонстрації", - йдеться в документі.

Читайте також: Радбез ООН сьогодні обговорить сутички в Секторі Гази

Як повідомляв Укрінформ, 14 травня США відкрили в Єрусалимі своє посольство, яке було перенесено з Тель-Авіва. Ця подія ще до її офіційного проведення викликала хвилю масових протестів серед палестинського населення, яке не визнає Єрусалим ізраїльським містом попри те, що воно повністю розташоване на території Ізраїлю, а Кнессет у 1980 році проголосив його єдиною і нероздільною столицею країни.

Міжнародне співтовариство розділилося щодо статусу Єрусалима, в тому числі, в ООН. Однак президент США Дональд Трамп 6 грудня минулого року оголосив, що Сполучені Штати визнають його столицею Ізраїльської держави і переносять своє посольство до цього міста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-