ФРН не бачить підстав для скасування санкцій проти Росії

ФРН не бачить підстав для скасування санкцій проти Росії

Укрінформ
Офіційний Берлін не бачить на даний момент підстав для ослаблення санкційної політики щодо Росії.

Про це сказав на брифінгу в понеділок у Берліні офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт, повідомляє кореспондент Укрінформу у ФРН.

"Поки не зникнуть політичні причини, які призвели до запровадження цих санкцій, обмежувальні заходи будуть збережені", - наголосив Зайберт.

Він нагадав, що санкції запровадили через кричуще порушення Росією міжнародного права, через дестабілізацію ситуації на сході України, в тому числі і військовими засобами.

Як сказав представник уряду ФРН, уявити собі ситуацію, коли якась країна "забігає наперед і пропонує скасувати" санкції, запроваджені на європейському рівні всіма членами ЄС, неможливо.

Читайте також: ЄС назвав імена російських чиновників, які потрапили під розширені санкції

Зайберт також констатував незадовільне виконання Росією Мінських угод, зазначивши, що не було ніколи повного перемир'я на більш-менш тривалий період, що занадто часто гинуть люди.

"Але хто знає, чи не мали б ми ще більшого розширення цього конфлікту, якби не було такого дуже рішучого виступу ЄС та його партнерів", - сказав Зайберт, зауваживши, що такі речі неможливо оцінити чисто економічними показниками.

Він зазначив, що Німеччина перебуває в постійному діалозі з Францією, з російською стороною, ОБСЄ. "Ми хочемо просуватися вперед, але для цього потрібна добра воля і сприяння російського керівництва, яке, як ми точно знаємо, має великий вплив на сепаратистів на Донбасі", - сказав Зайберт.

Як повідомлялося, ЄС у 2014 році запровадив санкції проти Росії через окупацію Криму та агресію на Донбасі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-