Конгрес США посилюватиме санкції проти Росії – сенатор Кардін

Конгрес США посилюватиме санкції проти Росії – сенатор Кардін

Укрінформ
Американський Конгрес має багато можливостей для посилення економічного тиску у вигляді санкцій та інших обмежень проти Росії та має намір застосовувати їх для того, щоб змусити Кремль припинити агресію проти суверенних держав.

На цьому наголосив, відповідаючи на запитання власного кореспондента Укрінформу, американський сенатор-демократ Бен Кардін.

"Конгрес уже прийняв закон з дуже потужним режимом санкцій", - підкреслив законодавець, маючи на увазі закон CAATSA (Акт протидії противникам Америки через санкції).

"Я думаю, ви побачите, що ми продовжимо здійснювати контроль (над реалізацією закону – ред.) зі свого боку, ставити запитання, як ми робили під час слухань Помпео – я думаю, це було корисним", - зауважив Кардін.

Він також наголосив, що члени Конгресу продовжать шукати будь-які можливості для запровадження обмежень проти РФ, у тому числі в законопроектах про асигнування.

Сенатор розкритикував нинішню адміністрацію Білого дому через реалізацію не всіх інструментів тиску на Росію, в тому числі передбачених законом CAATSA. У цьому зв'язку він підкреслив, що Конгрес може багато чого зробити, "щоб збільшити можливості для застосування санкцій проти РФ".

Читайте також: Тиск санкцій на Росію має посилюватися постійно – Волкер

Водночас, Кардін підкреслив, що Сполучені Штати вводять санкції не для того, "щоб завдати болю" Росії. "Ми вводимо санкції, щоб вона не вторгалася в Україну, не вторгалася у справи США – суверенних держав. Отже, позиція дуже ясна: якщо Путін змінить свій курс та не втручатиметься у справи суверенних держав, ми навіть не говоритимемо про санкції, тому що їх не буде", - зауважив американський сенатор.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-