Російська справа: Трамп “дуже хоче поговорити” зі слідчими

Російська справа: Трамп “дуже хоче поговорити” зі слідчими

1342
Ukrinform
Глава Білого дому заявив, що залюбки поспілкувався би з офісом спецпрокурора Роберта Мюллера у "російській" справі, але за умови, що по відношенню до нього буде продемонстрована чесність.

Таку позицію Дональд Трамп висловив у п'ятницю, повідомив центральний американський телеканал CNN.

"Я б залюбки поспілкувався б, я би дуже хотів цього. Ніхто не хоче так поговорити, ніж я", - сказав президент у п'ятницю, під час підходу до ЗМІ, зауваживши однак, що адвокати відмовляють його від цієї співбесіди.

Він пояснив своє бажання розмовляти зі слідчими власною впевненістю, що він не зробив нічого поганого. Президент також висловив сумнів у неупередженості команди Мюллера, заявивши, що вона складається з демократів, а сам Мюллер служив директором ФБР здебільшого при президентові Обамі, хоча його і призначив на цю посаду президент Джордж Буш.

"Я хотів би піти (на зустріч зі спецпрокурором – ред.), мені хотілося б поговорити, але я мушу знати, що до нас ставитимуться по-чесному",- висловився президент. 

Читайте також: Російська справа: Трамп змінює адвокатів перед розмовою зі спецпрокурором

Як повідомляв Укрінформ, у США проходить кілька паралельних розслідувань щодо втручання Росії у президентські вибори в США, у тому числі на чолі зі спецпрокурором Робертом Мюллером, а також у Сенаті. Минулого місяця Палата представників Конгресу поспішила оприлюднити висновки свого розслідування, заявивши, що не знайшла ознак змови між кампанією Трампа і російським урядом. Натомість демократи в Палаті заявили протест, наголосивши, що республіканці скористалися більшістю для того, щоб завершити слідство, але при цьому далеко не всі свідки були опитані та не всі матеріали розглянуті під час розслідування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>