Правозахисники 13 країн засудили блокування Telegram у Росії

Правозахисники 13 країн засудили блокування Telegram у Росії

834
Ukrinform
Правозахисні організації з багатьох країн світу написали відкритого листа на адресу Google, Amazon, Microsoft і Apple, в якому засудили блокування Telegram та атаку на інтернет в Росії.

Керівник міжнародної організації "Агора", який представляє інтереси Telegram, Павло Чиков опублікував листа у своєму Telegram-каналі.

"У листі на адресу Google, Amazon, MIcrosoft, Apple 13 правозахисних організацій з Росії, Великої Британії, Ізраїлю, США, Ірландії, Канади, Єгипту, Індії, Колумбії, Аргентини, Угорщини, Кенії, ПАР засуджують атаку на інтернет в Росії і просять не сприяти в цьому російській владі", - наголосив Чиков.

Автори листа назвали блокування месенджера частиною атаки російської влади на свободу висловлювання думки в інтернеті. У боротьбі з месенджером влада оголосила справжню "кібервійну", блокуючи мільйони IP-адрес великих американських компаній. В результаті в Росії постраждали сотні онлайн-сервісів, йдеться у листі. Сам Telegram продовжує працювати.

Читайте також: Росіяни провели акцію на підтримку Telegram

Документ підписали правозахисники з Росії, Великої Британії, Ізраїлю, США, Ірландії, Канади, Єгипту, Індії, Колумбії, Аргентини, Угорщини, Кенії та ПАР.

З 16 квітня Роскомнагляд намагається обмежити доступ до Telegram за відмову передати ФСБ Росії ключі шифрування повідомлень користувачів.

У неділю по всій Росії пройшла акція проти блокування месенджера. Російські користувачі Telegram випустили з вікон паперові літачки. Засновник месенджера Павло Дуров закликав повторити акцію 29 квітня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>