Правозахисники наголошують на необхідності вирішення проблеми з верифікацією документів, виданих в окупації
В Україні має бути вирішене питання спрощеного порядку верифікації документів, виданих на окупованих територіях.
07 листопада 2024
В Україні має бути вирішене питання спрощеного порядку верифікації документів, виданих на окупованих територіях.
23 жовтня 2024
Президент України Володимир Зеленський зустрівся зі звільненим з російського полону правозахисником Максимом Буткевичем.
Родичі 27 кримських політв'язнів померли, не дочекавшись їхнього звільнення. Серед них батьки, матері, діти.
21 жовтня 2024
Правозахисники ідентифікували 35 осіб, які переслідують жителів тимчасово окупованого Криму. Це переважно прокурори, судді, співробітники силових структур.
18 жовтня 2024
Батько правозахисника, журналіста й військового Максима Буткевича, який потрапив у російський полон та був засуджений на 13 років, повідомив, що його сина вдалося повернути в Україну.
17 жовтня 2024
Роскомнагляд заблокував сайт акції "Повернення імен", присвяченої пам'яті жертв сталінського терору.
13 вересня 2024
У 2024 році за зверненням команди DOZORRO вже відкрито 22 кримінальні провадження
12 вересня 2024
Як тільки ви починаєте відбирати активи клептократів, уся їхня система сиплеться
09 вересня 2024
Статистику, яка може показати катастрофічний стан тимчасово окупованих територій України, російські загарбники не оприлюднюють.
07 серпня 2024
Незаконно засуджений Росією до 14 років ув'язнення кримчанин Сервер Мустафаєв втрачає зір у в'язниці.
05 серпня 2024
У Білорусі від 2020 року, коли відбулися масові протести під час президентських виборів, понад 50 тисяч громадян було затримано з політичних мотивів.
30 липня 2024
Засудженого російського правозахисника, співголову «Меморіалу» Олега Орлова вивезли із СІЗО-2 в Сизрані, адвокат не знає про його місцеперебування.
23 липня 2024
Правозахисники закликали Російську Федерацію негайно звільнити кримського політв’язня Кремля Тофіка Абдулгазієва, здоров’я якого значно погіршилося в умовах ув’язнення.
16 липня 2024
У тимчасово окупованому Криму з початку 2024 року росіяни незаконно заарештували за політичними мотивами 92 людини, з них 46 – кримські татари.
12 липня 2024
Московський міський суд залишив без змін вирок співголові ліквідованого правозахисного центру "Меморіал" Олегу Орлову, засудженому до двох з половиною років колонії у справі про "дискредитацію російської армії".
29 червня 2024
Міністерство юстиції Росії у п'ятницю оприлюднило доповнення до списку так званих "іноземних агентів". До нього зокрема увійшли журналістка Фаріда Курбангалєєва, правозахисник Ілля Шаблінський, панк-рок-музикант Дмитро Спірін.
26 червня 2024
Росія системно позбавляє українських військовополонених та затриманих цивільних права на справедливий суд, намагаючись перекласти власну відповідальність за скоєні злочини в Маріуполі на українських захисників.
24 червня 2024
У тимчасово окупованому Криму постійно триває судовий моніторинг політично вмотивованих справ, але після повномасштабного вторгнення набагато складніше стало із доступом до «судових процесів».
10 червня 2024
На тимчасово окупованій території України створюються відділення Добровільного товариства сприяння російським армії, авіації та флоту.
04 червня 2024
Система фільтрації в московському аеропорту «Шереметьєво» лише цього року призвела до смерті чотирьох громадян України, які не витримали довгого стояння в чергах.
Українська правозахисниця, лауреатка Нобелівської премії миру Олександра Матвійчук під час зустрічі із прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо закликала його посилити військову підтримку України.
29 травня 2024
У Росії на вимогу Генеральної прокуратури 28 травня був заблокований сайт правозахисного проєкту Avtozak LIVE.
21 травня 2024
Вченому з Ялти Гурію Корнільєву російські прикордонники безстроково заборонили в’їзд до тимчасово окупованого Криму.
20 травня 2024
Росія зробила з Криму не тільки військову базу, а ще й велику тюрму для всіх, хто був незгоден
17 травня 2024
Росія зробила з Криму не лише військову базу, а й велику тюрму для всіх, хто з нею незгоден.
15 травня 2024
У Міжнародній конфедерації профспілок вважають, що фундаментальні права робітників мають залишатися недоторканими попри воєнний стан в Україні і висловлюють занепокоєння їхнім звуженням у трудовому законодавстві.
14 травня 2024
На сьогодні в Україні немає належного механізму та законодавства, які допомогли би захистити персональні дані.
07 травня 2024
Генеральна прокуратура Росії визнала "небажаною" відому неурядову організацію Freedom House.
Кримська правозахисниця, журналістка Луфтіє Зудієва отримала застереження від окупаційного Центру із протидії екстремізму в тимчасово окупованому Криму про недопустимість організації мітингів.
06 травня 2024
Українці мають більше довіряти державним органам і рішенням, які вони ухвалюють
реклама