В Італії відмовилися реєструвати штучно зачату дитину ЛГБТ-пари

В Італії відмовилися реєструвати штучно зачату дитину ЛГБТ-пари

2437
Ukrinform
В Італії відмовилися реєструвати штучно зачату за кордоном дитину пари лесбіянок через законодавство, яке не передбачає використання штучного запліднення не гетеросексуальними парами.

Про це повідомляє АР.

"Член ради італійського міста Турин заявила, що влада відмовилася реєструвати її новонародженого сина, зачатого за кордоном за допомогою штучного запліднення, через італійські закони, які передбачають лікування безпліддя лише у гетеросексуальних пар", - йдеться у повідомленні.

У своєму Facebook Чіара Фогліетта написала, що вона і партнерка Мікаела Гісліні спробували зареєструвати свого сина Нікколо П'єтро через тиждень після його народження, на що їй відповіли: "Ви повинні заявити, що у вас є союз (сексуальні відносини) із чоловіком, щоб зареєструвати вашого сина. Немає жодних бланків, щоб заявити про ваше штучне запліднення".

Читайте також: В кожній п'ятій українській інтернет-публікації про ЛГБТ присутня гомофобія - ІМІ

Жінка відмовилася надавати неправдиву інформацію, заявивши, що "кожна дитина має право знати свою власну історію".

За словами Фогліетти, подібна прогалина у законодавстві пов'язана із міністерським указом 2002 року, який не передбачає варіанту того, що жінка, а не гетеросексуальна пара, вдасться до штучного запліднення.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>