Єврокомісія не коментує публікації про корупційність Nord Stream 2

Єврокомісія не коментує публікації про корупційність Nord Stream 2

Укрінформ
У Єврокомісії підтверджують незмінність позиції про невідповідність проекту "Північний потік-2" стратегії ЄС у сфері енергетичної безпеки.

Про це власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі заявила речник керівної інституції Європейського союзу з питань енергетики Анна-Кайза Ітконен.

"Позиція Єврокомісії щодо "Північного потоку-2" є добре відомою і залишається незмінною", - наголосила представник керівної інституції ЄС.

Вона, зокрема, заявила, що Єврокомісія не коментує оприлюднені з початку тижня деякими європейськими ЗМІ, за результатами журналістських розслідувань, матеріали, що містять висновки про лобістську корупційну згоду між деякими європейськими урядами, окремими компаніями та керівними інституціями ЄС щодо побудови проекту газопроводу "Північний потік-2", який просуває Росія.

Читайте також: Nord Stream-2 фінансуватиме путінську мафію - чеський експерт

Як відомо, Єврокомісія виступає проти проекту "Північний потік-2", відзначаючи, що він не відповідає безпековим інтересам Європейського енергетичного союзу.

Відтак, як повідомлялося, незважаючи на прямі негативні наслідки для енергетичної безпеки ЄС, невідповідності європейському законодавству , газопровід, який вважається суто політичним, а не економічним проектом для Європи та лобіюється Кремлем, на даному етапі отримує підтримку для реалізації.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-