Британія розбомбила склад хімічної зброї у Сирії

Британія розбомбила склад хімічної зброї у Сирії

Укрінформ
Мішенню британського авіаудару по території Сирії були склади із хімічною зброєю.

Про це йдеться у заяві уряду Великобританії.

«Внесок Об’єднаного королівства до уважно скоординованих спільних дій був зроблений чотирма літаками ВПС Tornado GR4s. Вони запустили крилаті ракети Storm Shadow по військовому об’єкту (колишній ракетній базі), що знаходиться у 15 милях на захід від міста Хомс. За нашими оцінками, там режим зберігав запаси хімічної зброї у порушення зобов'язань Сирії відповідно до Конвенції про заборону хімічної зброї», - заявила в уряді.

При цьому авіаударам вдалося досягти своєї мети. «Детальний аналіз ефективності ударів наразі триває, але попередні дані вказують, що ракети Storm Shadow та уважний вибір цілей призвели до успішної операції», - наголошується у заяві.

Читайте також: США нанесли удар по Сирії, залучивши кораблі й бомбардувальники – CNN

У Британії додали, що намагалися максимально знизити ризик забруднення навколишньої території. «Дуже точний науковий аналіз був використаний для визначення найкращих цілей для Storm Shadow, аби максимізувати руйнацію запасів хімікатів та мінімізувати будь-який ризик забруднення навколишньої території. Об’єкт, по якому був завданий вогонь, знаходиться на віддалі від відомих скупчень проживання людей, що ще більше знижує загрозу», - зауважується у тексті.

Як відомо, сьогодні уночі США, Великобританія та Франція завдали ударів по кількох об’єктах на території Сирії, що могли бути залучені до використання хімічної зброї.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-