ООН закликає Угорщину припинити утиски нацменшин

ООН закликає Угорщину припинити утиски нацменшин

Укрінформ
Комітет ООН з прав людини закликав Угорщину вжити рішучих заходів щодо ненависницьких висловлювань місцевих політиків проти меншин, зокрема ромів та мусульман.

Про це повідомляє Reuters.

"Комітет ООН з прав людини висловив стурбованість поширенням (в Угорщині) злочинів на грунті ненависті та ненависті в політичному дискурсі, засобах масової інформації та інтернеті, спрямованих проти меншин, зокрема, ромів, мусульман, мігрантів та біженців, у тому числі в контексті кампаній, що фінансуються державою", - йдеться у повідомленні.

Крім того, в Комітеті закликали угорський уряд відхилити законодавчу ініціативу "Стоп Сорос", яка дасть право міністру внутрішніх справ заборонити неурядові організації, які підтримують міграцію та створюють "загрозу національній безпеці".

Читайте також: В Угорщині вперше винесли вирок найманцю, який воював за "ДНР"

Як відомо, наприкінці лютого уряд Угорщини вніс до парламенту пакет із трьох законопроектів проти нелегальної міграції під загальною назвою "Стоп Сорос".

Ініціатива Будапешта вже викликала стурбованість у європейських урядових колах. На думку прем'єр-міністра Угорщини Віктора Орбана, американський фінансист Джордж Сорос здійснює підкуп місцевих неурядових організацій, щоб ті розхитували внутрішню ситуацію в країні через приплив мігрантів із деяких мусульманських країн. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-