Британія погрожує закрити торговельне представництво Росії - ЗМІ

Британія погрожує закрити торговельне представництво Росії - ЗМІ

Укрінформ
Велика Британія погрожує закрити торговельне представництво Росії на півночі Лондона.

Про це повідомляє The Daily Mail із посиланням на знайоме з ситуацією джерело.

"Британія сьогодні огризнулася на адресу Росії й пригрозила закрити російське торговельне представництво на півночі Лондона", - говориться у повідомленні.

Джерело, знайоме з ситуацією, підтвердило, що уряд Великої Британії вивчає питання щодо закриття торговельного представництва РФ, додавши, що Хайгейт (селище, де розташоване представництво) - це "лігво шпигунів".

Такий хід розглядається в якості відповіді на вимогу Кремля скоротити кількість британських дипломатів у Росії, а також звинувачення Британії у "провокації" після того, як англійські прикордонники обшукали рейс "Аерофлоту" з Москви.

Читайте також: Лондон теж не здивувала "дзеркальна" відповідь Москви

Як повідомлялося, 30 березня у МЗС РФ заявили, що протягом місяця Велика Британія має скоротити своє посольство й генконсульства у Росії до числа дипломатичних працівників РФ у Британії.

Також у відповідь на висилання російських дипломатів через отруєння екс-шпигуна Сергія Скрипаля Росія оголосила персонами нон грата дипломатів 23 країн, серед яких дипломати Австралії, Албанії, Данії, Естонії, Ірландії, Іспанії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Македонії, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, України, Фінляндії, Франції, Хорватії, Чехії, Швеції.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-