США розширили санкції проти Росії

США розширили санкції проти Росії

Оновлено
Укрінформ
Міністерство фінансів США оголосило про запровадження санкцій проти 14 осіб, однієї установи Російської Федерації, а також зміни до вже введених обмежень проти п'яти фізичних та чотирьох юридичних осіб.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Офісу з питань контролю за іноземними активами (OFAC) американського Мінфіну, передає Укрінформ.

Читайте також: ЄС на півроку продовжив санкції проти 150 чиновників і 38 компаній РФ

Повідомляється, що рішення було прийнято з урахуванням вимог Акту протидії противникам США через санкції (CAATSA).

Зокрема, до списку індивідуальних санкцій внесені двоє офіцерів ГРУ ГШ Росії - Сергій Афанасьєв 1963 р.н. та Григорій Молчанов 1956 р.н. Крім того, до цього переліку включені 12 громадян РФ, причетних до діяльності Агентства інтернет-досліджень ("Фабрики тролів" у Санкт-Петербурзі). 

Сама "Фабрика тролів" також опинилася у чорному списку. На сайті OFAC вона значиться під назвами INTERNET RESEARCH AGENCY LLC, вона ж AZIMUT LLC, GLAVSET LLC, MEDIASINTEZ LLC, MIXINFO LLC. NOVINFO LLC, зареєстрована за адресою: вул. Савушкіна, 55, Санкт-Петербург, Росія.

Крім того, в уточненому списку фігурують глава ГРУ Ігор Коробов, його заступники Володимир Алексєєв, Сергій Гизунов та Ігор Костюков, а також добре відомий "кухар" Путіна Євген Пригожин, з яким пов'язують діяльність "Фабрики тролів" та ЧВК "Вагнер" у Сирії. Ці особи вже були під санкціями США раніше, однак зараз на них поширені додаткові обмеження, в тому числі в контексті закону CAATSA.

Серед організацій, відносно яких були розширені санкції, зазначаються Федеральна служба безпеки (ФСБ), Головне розвідувальне управління ГШ Росії (ГРУ), а також компанії CONCORD CATERING та  CONCORD MANAGEMENT AND CONSULTING, через які здійснювалося фінансування інформаційних операцій Росії, в тому числі під час виборів президента США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-