Естонія закликає НАТО посилити заходи стримування Росії

Естонія закликає НАТО посилити заходи стримування Росії

Укрінформ
У ході свого візиту до США міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер закликав НАТО до посилення заходів щодо стримування Росії.

Про це повідомляє портал національного телерадіомовлення ERR

"Порушення загальноприйнятих принципів міжнародного права й недотримання Росією взятих на себе зобов'язань вимагає посилення заходів стримування не лише у країнах Балтії, але і в НАТО у цілому", - сказав Міксер.

Таку заяву глава зовнішньополітичного відомства зробив на зустрічі міністрів закордонних справ країн Балтії з головою комітету з міжнародних справ палати представників Едвардом Ройсом і членами комітету.

"Ми завжди погоджувалися зі Сполученими Штатами, що європейські союзники мають збільшувати свої витрати на оборону і, безумовно, це питання обговорюватиметься на липневому саміті НАТО у Брюсселі", - підкреслив міністр.

Читайте також: Тіллерсон обговорив російську загрозу із своїми колегами з Балтійських країн

За його словами, як країни ЄС, так і США мають бути готовими до запобігання загрози, що йде від Росії: "Для країн Балтії гібридні погрози і ворожа пропаганда - явище не нове, але на сьогодні Росія значно розширила фронт своєї інформаційної війни. Важливо, щоб усе суспільство знало про небезпеки й було готове розпізнавати помилкову інформацію".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-