У Польщі набула чинності заборона торгувати в неділю

У Польщі набула чинності заборона торгувати в неділю

2187
Укрінформ
У Польщі з 1 березня набув чинності закон, яким передбачається поступова заборона на торгівлю в неділю у торговельних центрах та супермаркетах в 2018-2019 роках, та повна заборона - з 2020 року.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Згідно з законом, з 1 березня 2018 року торгівля вестиметься лише у першу й останню неділю місяця, а у другу і третю - вона буде заборонена.

З 1 січня 2019 року торгівля здійснюватиметься лише в останню неділю місяця. А з 1 січня 2020 року в неділю діятиме повна заборона на торгівлю, за виключенням обраних семи неділь в році. Зокрема, заборона на торгівлю не діятиме у дві неділі перед Різдвяними святами, одну неділю перед Великоднем і в останні неділі січня, квітня, червня і серпня.

Водночас заборона на торгівлю в неділю не поширюватиметься, зокрема, на ринки з сільськогосподарською продукцією, пекарні, магазини, які спеціалізуються на продажі кондитерських виробів та морозива, квіткові магазини та об'єкти ритуальних послуг. Законом також дозволятиметься торгівля в неділю на вокзалах, аеропортах та автозаправках.

Читайте також: Польща відкриє мережу АЗС в Україні

За порушення цього закону загрожуватиме штраф від 1 тис. (8 тис. грн) до 100 тис. злотих (800 тис. грн), а за умови систематичного порушення цієї заборони - тюремне ув’язнення. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-