Росія використала Сирію для коригування своєї держпрограми озброєння

Росія використала Сирію для коригування своєї держпрограми озброєння

824
Укрінформ
Президент РФ Володимир Путін затвердив держпрограму озброєння (ДПО), яку коригували на основі даних, отриманих від випробування зброї в Сирії.

Про це в інтерв'ю виданню "Комсерсантъ" повідомив віце-прем'єр країни Дмитро Рогозін.

“В останні місяці проект ДПО (держпрограма озброєння — ред.) корегувався на основі даних, отриманих у Сирії. Була проведена комплексна оцінка зброї і техніки в бойових умовах, оцінювалася ефективність бойового застосування нових систем і комплексів при екстремальних зовнішніх факторах", - говорить він про програму, яку мали прийняти ще в 2016 році.

Читайте також: У Східній Гуті застосували хімічну зброю, є жертви - ЗМІ

За словами Рогозіна, в Сирії було задіяно понад 200 типів озброєнь і техніки, зокрема, робототехніку, інтелектуальні системи, ударні та розвідувальні БПЛА, захист літаків від вогневого ураження, високоточні боєприпаси - які наразі включені в ДПО.

Остання, за словами чиновника, стала нібито відповіддю Росії на переозброєння НАТО і США.

"Не можна закривати очі на нарощування силового потенціалу НАТО, на реалізацію США концепції "глобального удару", наміри розмістити зброю в космосі, а також розгортання стратегічних неядерних систем високоточної зброї. На все це у нас буде гідна відповідь, повірте", - заявив Рогозін.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-