Штати запровадили нові санкції проти КНДР

Штати запровадили нові санкції проти КНДР

891
Укрінформ
Офіс контролю за іноземними активами (OFAC) Міністерства фінансів США оголосив про запровадження санкцій проти однієї фізичної особи, а також десятків підприємств та морських суден, пов'язаних із діяльністю з Північною Кореєю в обхід міжнародних санкцій.

Про це йдеться в офіційному повідомленні американського Мінфіну в п'ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, у списку санкцій США опинився громадянин Тайваню Юнг Юань Тсанг. Крім того, у список включено 27 підприємств, офіційно зареєстрованих у Китаї, Тайвані, Північній Кореї, Панамі, Сінгапурі.

Водночас у "чорному списку" американського Мінфіну опинилися 28 суден під прапорами КНДР, Танзанії, Китаю, Панами, Союзу Коморських островів та кількох міжнародних компаній морських перевезень.

Читайте також: Міністр оборони Британії: Загроза від Росії та КНДР — більша, ніж від тероризму

"Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC) разом із Державним департаментом США та Береговою охороною США видав це для попередження людей у всьому світі, що в Північній Кореї використовувалися оманливі схеми перевезень, щоб уникнути санкцій", - зазначається в документі. 

При цьому підкреслюється, що подібна практика може створювати суттєвий ризик санкцій проти третіх сторін, причетних до цього, у тому числі страхових компаній, організацій, що реєструють міжнародні судна, судноплавних компаній та фінансових установ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-