Стрілянина у Флориді: нападнику світить смертельний вирок

Стрілянина у Флориді: нападнику світить смертельний вирок

1392
Укрінформ
Сторона обвинувачення у справі 19-річного стрільця Ніколаса Круза передбачає смертельний вирок нападнику, в той час як адвокати просять обмежитися довічним ув'язненням.

Про це повідомило в середу The Wall Street Journal.

"Адвокати, які прагнуть уникнути страти Ніколаса Круза за стрілянину минулого тижня в школі Паркленда (штат Флорида), можуть натрапити на значну перешкоду – історичну кількість винесених у штаті смертних вироків, що ставить його на другу позицію за їхньою кількістю у США", - зазначає видання.

Читайте також: Стрілянина у Флориді: 19-річний нападник придбав десяток гвинтівок за рік

Громадський захисник округу Бровард, чий офіс представляє Круза, заявив, що 19-річний підозрюваний був готовий визнати провину, якщо прокурори погодяться не на смертельний вирок, а довічне ув'язнення без можливості перегляду про звільнення. Це, на думку адвокатів, дозволить уникнути багатьох років судового процесу та звернень, які можуть турбувати сім'ї загиблих і постраждалих.

Державний прокурор у справі ще не оголосив офіційну позицію, зауваживши напередодні, що зробить це "у відповідний час". Однак він також зазначив, що справа "безумовно, належить до того типу, для якого була встановлена смертна кара".

Читайте також: Верховний суд США не став розглядати посилення контролю за обігом зброї

Попри те, що за останні два десятиліття кількість смертних вироків по всіх штатах країни різко впала, а опитування свідчать про громадський супротив таким покаранням, штат Флорида продовжує активно застосовувати цей вид покарань. Зокрема, зараз у штаті налічується 348 засуджених до смертної кари, що за статистикою трохи менше, ніж в американському штаті Каліфорнія.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-