У Європарламенті планують посилити протидію

У Європарламенті планують посилити протидію "друзям Путіна"

Укрінформ
У Європарламенті опрацьовують пропозиції щодо запобігання у стінах законодавчого органу ЄС заходам, спрямованим на просування та підтримку агресивної та протиправної політики Москви.

Про це заявила європарламентарій від Німеччини Ребекка Гармс, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Відтоді, як ми припинили офіційний діалог (у 2014 році з Держдумою РФ – ред.), ми бачимо багато проявів так званого неофіційного діалогу. І ми навіть спостерігаємо зростання активності, як ми їх називаємо, «друзів Путіна», які підтримують путінські ідеї тут, у Європарламенті», - прокоментувала ситуацію депутат Хармс.

Німецький політик пояснила, що за дорученням керівництва Європарламенту комітет у закордонних справах, делегація ЄП до комітету парламентського співробітництва ЄС-Росія, а також вона особисто, як співголова парламентської асамблеї Euronest, нині готують пропозиції щодо реагування на «неофіційні» проросійські заходи в ЄП.

За її словами, пропозиції будуть представлені після переобрання Путіна 18 березня на черговий президентський строк.

У свою чергу, чеський європарламентарій Яромир Штетіна зауважив, що відвідував організовані в приміщенні ЄП європейськими комуністами заходи, у яких брали участь представники так званих ДНР і ЛНР.

«Комуністи в усіх країнах підтримують окупацію Криму. Саме в моїй країні – це так і є. Я публічно виступаю проти цього. Адже Росія своєї інформаційною війною хоче знищити Євросоюз. Але у нас свобода слова...», - наголосив чеський депутат.

Читайте також: Умеров у Європарламенті закликав не визнавати вибори президента РФ

Литовський парламентарій Петрас Ауштревічус зазначив, що європейських політиків, які підтримують Кремль, маючи за це фінансові вигоди, необхідно знати поіменно та публічно критикувати.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-