Президент Світового банку сказав, як запобігти зростанню конфліктів - 24.01.2018 21:39 — Новини Укрінформ
Президент Світового банку сказав, як запобігти зростанню конфліктів

Президент Світового банку сказав, як запобігти зростанню конфліктів

867
Ukrinform
Для того, щоб не допустити поширення конфліктів у світі, зростання екстремізму та виникнення нових хвиль міграції, потрібно зменшити рівень бідності на планеті, аби всі люди отримали переваги глобального економічного зростання.

Про це заявив у середу під час виступу на одній із робочих панелей Всесвітнього економічного форуму в Давосі президент Світового банку Джим Йонг Кім, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Я запитую себе, яким шляхом світова економіка зростатиме далі так, щоб дозволити кожній людині мати можливість для розвитку? Пошук цього шляху – це вкрай важливе і нагальне завдання", - зауважив він.

За словами глави Світового банку, якщо вихід не буде знайдено, то "ми побачимо, як найбільш розчаровані прошарки стануть джерелом нестабільності".

У цьому зв'язку він висловив переконання, що тоді багато країн відчують сплески "екстремізму, насильства і конфліктів", що також призведе до зростання потоків міграції.

Читайте також: Дискусія у Давосі: фейкові новини становлять реальну загрозу

Як повідомляв Укрінформ, 23-26 січня у Давосі проходить Всесвітній економічний форум, який зібрав тисячі учасників з усього світу, у тому числі близько сотні глав держав, урядів, міжнародних організацій, а також керівників глобальних компаній.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>